Tevalli ile Mekanlarda Ekstra Konfor

İyi bir ev ve bahçe mobilyasının keyif ve konfor unsurunun yolu elbette tamamlayıcı rahat bir minderden geçiyor. İster eviniz için şık bir sandalye minderi, bahçe ve terasınızdaki rattan koltuk ve rattan oturma grubu için uzun ömürlü ve dış etkilere dayanıklı özel rattan set minderi, isterseniz keyif köşeleriniz için salıncak minderi ve şezlong minderi… Tevalli Minder Fabrikası ürün koleksiyonu, keyifli anlarınızın vazgeçilmezi olacak.

Tevalli Minder Fabrikası ürün koleksiyonlarımızın yanı sıra, sektörünün lideri Siesta Exclusive için ürettiğimiz ForSiesta minder koleksiyonlarımız ile ürününüzü Siesta’nıza özel üretim bir Siesta minderi ile tamamlayabilirsiniz. 

Tevalli Minder Fabrikası, zengin ürün koleksiyonu yanında, özel ihtiyaçlarınız için de yanınızda. Cafe, restoran, havuz, beach club, otel vb. profesyonel kullanım alanları için özel üretim cafe minderi, şezlong minderi, sandalye minderi, koltuk minderi, özel minder imalatı konusunda deneyimli proje tasarım ekibimiz ile ihtiyaca özel çözümler üretiyoruz.

Evlerde, bahçe ve teraslarda, plaj ve havuzlarda, cafe ve restoranlarda, keyifli anlarınızda Tevalli Minder Fabrikası yanınızda.
Tevalli Minder Fabrikası, ürün yelpazesinin zenginliği, işçilikteki özeni ve kalitesi ile ürünlerinize ekstra konfor katmaya devam ediyor…